نرم افزار CRM

با نرم افزار CRM سپهر گستر آسوده تجارت کنید و از تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان واقعی و دائمی درآمد خود را دوچندان کنید ، این حرف حساب نرم افزار CRM سپهر گستر است ، نرم افزاری که با کسب تجارت مختلف این بار با رونمایی از محصولی جدید و بعد از تحلیل نیاز های کاربران خود میخواهد راهکاری متفاوت برای افزایش فروش و ارتباطی پیوسته را میان شما و مشتری های شما ایجاد کنید.
تلفن زنگ میزند و بعد از مطرح کردن درخواست خود در مورد فلان محصول شرکت شما با پرسش نام و تلفن آن قدم اول در بازاریابی را شروع میکنید ، قدمی که اگر به خوبی و به درستی برداشته شود در مدت زمانی کوتاه میتوان نظر بسیاری از مشتریان بالقوه را جلب کرد.
گردش کارها در CRM صفحه ای است که همیشه جلوی دید شماست این صفحه باید شما نمای کلی از وضعیت یک دسته از مشتریان را می بینید ، در طراحی این صفحه همه تلاش تیم فنی سپهرگستر به کار گرفته شده است که در کمال سادگی نهایت کارایی را به همراه داشته باشد و با حذف پیچیدگی ها مرسوم در نرم افزار مختلف ارتباط با مشتریان کاربر نرم افزار را دچار سردرگمی و خستگی نکند.

گردش کارها در CRM

رمز موفقت یک نرم افزار CRM سهولت در استفاده آن است و بر اساس تحقیقات ثابت شده است که بسیاری از شرکت های که برای واحد ارتباط با مشتریان خود از نرم افزارهای مختلف CRM استفاه میکنند حتی با صرف هزینه های گزاف نتوانسته اند بهترین نتیجه را با توجه به توقعاتی که وجود داشته است بدست بیاوردند ، کارکنان مجموعه شما باید همه کارهای خود را حتی یک تماس تلفنی یا اطلاعات یک مراجعه کننده ساده را در یک نرم افزار ثبت کند سرعت کار با نرم افزار باید به گونه ای باشد که اپرتاتور ترجیح ندهد که از اکسل استفاده کند ! با این وجود کاری که در CRM ثبت نشود کار نیست ! شعاری که اگر محقق شود میتواند تغییری اساسی در تحلیل و پایش عملکردی کسب و کار خود بدست آورید.

یک ضرب المثل قدیمی است که میگه کمرنگ‌ترین جوهرها از قوی‌ترین حافظه‌ها ماندگارتر است ، تا حالا چند بار کارهای مهمی را که داشتید فراموش کردید یا تلفن هایی که قرار بوده فردا یا پس فردا پیگری کنید یا مشتری درخواستی را داشته و میخواستید براش ایمیل کنید اما فراموشتون شده ؟ همه ما به دلیل وجود مشغله های کاری خیلی از برنامه هامون را فراموش میکنیم و به دلیل همین فراموشی یا عدم پیگیری به موقع فرصت های فروشی را از دست میدهیم اگر شما فکر میکنید وقت آن رسیده که تحویلی در مدیریت کسب و کار خود داشته باشید با ما درباره استقرار نرم افزار CRM در کسب و کارتان مشاوره بگیرد. مهم نیست شما در چه صنفی فعالیت میکنید یا تولید کننده هستید یا خدماتی در هر صورت شما با افرادی روبرو میشوید که اگر به چشم مشتری به آنها نگاه شود حتما میتواند فروش شما را چندین برابر افزایش دهد ، آمار ها نشان میدهد کسب و کارهایی که برای رونق فروش خود از CRM استفاده کرده اند تا 300 درصد رشد داشته اند.

چگونه باید اولین قدم را برای استقرار CRM بردارم ؟

برای اینکه در کسب و کار خود یک CRM داشته باشید راه حل های زیادی وجود دارد شاید صدها نمونه از نرم افزارهای متنوع در پلت فرم های متنوع ساخته شده اند از غول های نرم افزاری جهان گرفته تا تیم های استارتاپی کوچک اما برای اینکه یک CRM خود را انتخاب کنید باید به این نکته توجه کنید که پویایی که در کسب و کارها وجود دارد به دلیل تغییرات زیاد در دنیای امروز است ، به طور مثال ارسال فکس دیگر از دستگاه پرهزینه که به تلفن متصل میشود انجام نمیشود یا برای ارسال ارسال گزارشات مختلف روزانه در ایمیلتان نیاز نیست که در یک زمان مشخص به محیط نرم افزار وارد شوید و روی دکمه خاصی کلیک کنید ! برای انتخاب یک CRM مناسب اولین گزینه سادگی است ، همیشه شاهد این بوده ایم که بعد از گذشته مدت کوتاهی CRM کنار گذاشته شده است و روش های قبلی و قدیمی از سر گرفته شده است یعنی همان فایل های اکسل و کاغدهای دست نویس به نظر ما سهولت و راحت کار کردن با هر نرم افزاری بسیار مهم است و باید کارمند شما در کمتر از 15 دقیقه آموزش بتواند از یک نرم افزار کاربردی و جامع استفاده کند.